Головна

Журнал Хроматографічного товариства є фаховим виданням в галузях хімічних і технічних наук
Видається з червня 2001 року.
Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації:
серія КВ № 16608-5080 ПР від 22.04.2010 р.

ISSN 1729-7192
DOI: 10.15407 / zht
Мова видання: українська, англійська, російська
Засновники і видавці:

  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
  • Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України;
  • Хроматографічне товариство;
  • Центр розвитку експериментальних методів дослідження якості «Хроматос»;

Головний редактор Герцюк Модест Миколайович 
Тематика журналу
охоплює фундаментальні та прикладні дослідження в галузях хроматографії та аналітичної хімії в цілому. Основна увага приділяється вивченню процесів і явищ, що лежать в основі методів хроматографічних і хіміко-аналітичних досліджень, удосконаленню цих методів, розробці методик визначення речовин. В журналі публікуються матеріали, присвячені використанню хроматографічних та хіміко-аналітичних методів у хімії, фізиці, біології, медицині, екології, охороні довкілля, дослідженню проблем екологічної, хімічної та техногенної безпеки, санітарної хімії, контролю за якістю ліків, сільськогосподарської і промислової продукції. Приділяється увага використанню метрології і стандартизації в зазначених сферах, а також опису обладнання і матеріалів, що застосовуються в дослідних лабораторіях. Рубрика «Нормативні документи» надає інформацію щодо нормативних та методичних документів, їх переліки. В Рубриці «Персоналії» розміщується інформація про діяльність провідних вчених та фахівців, наукових центрів і лабораторій.
Дані про наукові конференції, симпозіуми, форуми та інші заходи, що можуть бути цікавими і необхідними довідковими матеріалами для читача, містяться в рубриці «Хроніка».

Журнал розрахований на наукових і педагогічних працівників, аспірантів, студентів, фахівців в галузях хроматографії, аналітичної хімії, екологічної, хімічної та техногенної безпеки і тих галузей науки, де використовуються хроматографічні та хіміко-аналітичні методи дослідження.

Рубрики: «Основні публікації», «Нормативні документи», «Обладнання», «Персоналії», «Хроніка».

Журнал зареєстровано в міжнародних базах даних CrossRef, Google Scholar, DOAJ, Ulrichsweb, Index Copernicus International; журнал реферується у реферативному журналі «Химия», електронні копії журналу зберігаються у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського і на сайті журналу: http://zht.igns.gov.ua/index.php/uk/informatsiya-pro-statti.


Адреса редакції: просп. акад. Палладіна, 34-а, м. Київ, 03142, Україна

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.